Korál přírodní 40

Korál přírodní 40

keramika, průměr 40 cm

8000 Kč

Katalogové číslo: 20310116

Dostupnost: na prodej

Autor: .FLAUME

Plastika ze série "Korál" z glazovaného šamotu. V galerii SOCHÁRIUM k vidění a okamžitému odběru jeden exemplář o velikosti 40 cm v "přírodním" provedení (stav k 07/2020). Na objednávku s dodací lhůtou cca 2 měsíce jsou ovšem k dispozici také jiné velikosti (45 cm, 35 cm, 65 cm) i další tvarová či barevná provedení. Na vyžádání pro Vás rádi sestavíme individuální nabídku.

Designové keramické plastiky jsou vhodné pro celoroční umístění v zahradě, jako výrazné dekorační prvky ale vyniknou i v interiéru Vašeho domu nebo bytu.

U keramických soch a plastik doporučujeme využít možnosti osobního odběru přímo v naší galerii v Šestajovicích u Prahy. Potřeba kvalitního zabalení těchto křehkých uměleckých děl pro bezpečnou přepravu prostřednictvím externí zásilkové služby totiž výrazně navyšuje cenu za tento způsob dodání. Alternativně můžeme nabídnout expresní individuální přepravu osobním vozem (pouze ve vratném obalu), i ta však může být při větších vzdálenostech od Prahy cenově poměrně náročná. Individuální kalkulaci Vám na vyžádání rádi zpracujeme.

kategorie: sochy
autor: FLAUME ateliér
cena (CZK): 1-10.000
dostupnost: na prodej
materiál: keramika
výška (cm): 10-50

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info