Menu

SOCHÁRIUM | informace o prodeji

DOPRAVA:

Není-li dáno jinak, jsou ceny uvedené v naší on-line galerii platné při osobním odběru díla v sídle naší zahradní galerie v Šestajovicích u Prahy. Náklady na případnou přepravu je třeba vždy stanovit individuálně s ohledem na specifické parametry díla (rozměry, hmotnost, křehkost apod.), na způsob instalace (např. pokud je třeba využít těžkou techniku nebo budovat odpovídající základy) a na finální destinaci, do které je dílo přepravováno. Individiální cenovou kalkulaci Vám na vyžádání rádi zpracujeme.

DPH:

Není-li dáno jinak, platí ceny uvedené v naší on-line galerii pro prodej ve zvláštním režimu podle §90 zákona o DPH (prodej uměleckých děl), přičemž v souladu s příslušnými ustanoveními zákona není na vydané faktuře DPH vyčíslena a není tedy možné uplatnit její odpočet. Umělecká díla, které nesplňují zákonem stanovené podmínky pro využití speciálního režimu podle §90 (typicky díla autorů, kteří jsou plátci DPH), inzerujeme v naší online galerii v cenách bez DPH (vždy explicitně označeno). Tyto ceny při fakturaci navýšíme o DPH v zákonné výši platné v době prodeje (aktuálně v roce 2023 platí 21%), přičemž tato DPH je na faktuře vyčíslena a při splnění dalších zákoných podmínek na straně kupujícího je možné uplatnit její odpočet.

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Dílo bylo vloženo do objednávky
Zpět do galerie Objednat