Menu

SOCHÁRIUM | pár slov o nás

"Cílem umění je dělat člověka šťastným." Michelangelo Buonarroti

Zahradní galerii soch a plastik SOCHÁRIUM jsme založili v roce 2017. Důvodem byla naše láska k sochám, která se postupně rodila již od roku 2009, kdy jsme si pořídili naši první plastiku. Galerie v naší zahradě nám dává nejen možnost podělit se o radost z naší soukromé sbírky, ale i nabídnout k prodeji originální díla od talentovaných umělců. Galerie SOCHÁRIUM se prioritně zaměřuje na zastupování českých umělců a prodej jejich exteriérových soch, plastik i užitého umění. Příležitostně však neodoláme ani ryze interiérovým dílům.

Děkujeme za návštěvu našich stránek a velice rádi Vás též uvítáme při osobní návštěvě v Šestajovicích u Prahy. S radostí Vám ukážeme i dva šperky naší soukromé sbírky – nadživotní bronzové plastiky od akademického sochaře Olbrama Zoubka.


Pro Vás jsme připravili kolekci děl sestavenou s důrazem na různorodost stylů, použitých technik, materiálů i velikostí. Chceme každému umožnit, aby u nás mohl objevit, jaký autorský rukopis odpovídá právě jeho vkusu. Přejeme si, aby se naši klienti pokusili přeměnit svou vlastní zahradu na jedinečný prostor, který je bude obohacovat po celý rok. I proto nabízíme také možnost profesionálního nasvícení soch, aby i v zimních měsících sochy dělaly radost.


Ke všem nabízeným dílům vždy dokládáme certifikát pravosti s podpisem autora, a to z důvodu doložení jejich jedinečnosti a originality. Naše sochy a plastiky Vám mohou být nejen velkou radostí, ale často i poměrně zajímavou investicí. A pokud si u nás právě tu svoji sochu nevyberete, možná Vás alespoň zaujme styl některého z námi zastupovaných autorů. Rádi Vám pak ve spolupráci s ním vypracujeme individuální nabídku podle Vašeho konkrétního zadání. Více v záložce "Individuální".


Z vlastní zkušenosti víme, že sochy si své majitele podmaňují postupně. Proto nám udělá radost i jen nezávazná prohlídka naší galerie. Velká část soch a plastik z naší nabídky je celoročně instalována ve venkovní expozici galerie SOCHÁRIUM.


Těšíme se na Vaši návštěvu.
Šárka a Mirek Koštířovi

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Dílo bylo vloženo do objednávky
Zpět do galerie Objednat