Bronzové koule

Bronzové koule

dodání 2 měsíce

keramika, výška 60 a 40 cm (sada 2 kusů)

34000 Kč

Katalogové číslo: 20310178

Dostupnost: na objednávku

Autor: .FLAUME

Nabízíme zprostředkování zakázkové výroby zahradních koulí z glazovaného šamotu. Doba dodání je cca 2 měsíce. Do základní nabídky jsou zařazeny 2 děrovaných koule o průměrech 60 a 40 cm. Možné je ale vzájemně nakombinovat i jiná množství, odlišné velikosti nebo různá provedení. K dispozici je například také průměr 30 cm nebo plná varianta (bez otvorů).

Designové keramické zahradní koule jsou vhodné pro celoroční umístění venku. Nicméně i v interiéru vynikají jako krásné dekorační prvky. Pokud navíc do těchto keramických objektů umístíte vhodné zdroje světla a povýšíte je tak na světelné objekty, vykouzlí Vám doma, na terase nebo v zahradě jedinečnou intimní atmosféru. Jedná se pak o nepřehlédnutelné dekorační prvky.

U keramických soch a plastik doporučujeme využít možnosti osobního odběru přímo v naší galerii v Šestajovicích u Prahy. Potřeba kvalitního zabalení těchto křehkých uměleckých děl pro bezpečnou přepravu prostřednictvím externí zásilkové služby totiž výrazně navyšuje cenu za tento způsob dodání. Alternativně můžeme nabídnout expresní individuální přepravu osobním vozem (pouze ve vratném obalu), i ta však může být při větších vzdálenostech od Prahy cenově poměrně náročná. Individuální kalkulaci Vám na vyžádání rádi zpracujeme.

 

 

kategorie: sochy
autor: FLAUME ateliér
cena (CZK): 20-40.000
dostupnost: na objednávku
materiál: keramika
výška (cm): 50-100

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info