Květina velká

Květina velká

keramika + ocel, výška 110 cm

13000 Kč

Katalogové číslo: 18310144

Dostupnost: na prodej

Autor: Spurná Ivona

Vytvořeno 2018. Určeno k celoročnímu umístění v exteriéru.

Každým rokem jsou zahrady minimálně 4 měsíce smutné, protože v nic prakticky nic nekvete. To však velice elegentně vyřešila Ivona Spurná, která vytvořila květinu, která kvete celoročně. A do zahrady tak přináší radost za každého počasí. Vlastně tím tak trochu "podvedla" matku přírodu.

Do této keramické květiny jsme pro fotografování vysadili královny podzimu chryzantény kombinované s mechem, aby se spojil svět umění s přírodou. Tato květina je větší a lze ji osadit trvale např. netřesky, ale je možné květiny střídat dle sezóny.

Keramické květiny jsou krásným darem pro všechny milovnice zahrad.

U keramických soch a plastik doporučujeme využít možnosti osobního odběru přímo v naší galerii v Šestajovicích u Prahy. Potřeba kvalitního zabalení těchto křehkých uměleckých děl pro bezpečnou přepravu prostřednictvím externí zásilkové služby totiž výrazně navyšuje cenu za tento způsob dodání. Alternativně můžeme nabídnout expresní individuální přepravu osobním vozem (pouze ve vratném obalu), i ta však může být při větších vzdálenostech od Prahy cenově poměrně náročná. Individuální kalkulaci Vám na vyžádání rádi zpracujeme.

kategorie: sochy
autor: Spurná
cena (CZK): 10-20.000
dostupnost: na prodej
materiál: keramika
výška (cm): 100-150

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info