Zahradní lampa

Zahradní lampa

ateliér Flaume, 2021 | šamot, výška 90 cm

16000 Kč

Katalogové číslo: 21310047

Dostupnost: na prodej

Autor: .FLAUME

Plastika "Zahradní lampa" z přírodního šamotu z roku 2021. Určeno celoročně pro exteriér.
(V ateliéru autora Tomáše Flaumeho vznikly tyto lampy celkem dvě, v případě zájmu tedy můžeme nabídnout k prodeji oba kusy jako párový designový prvek.)

Lampy mohou být užívány jako originální zahradní svítidla do výsadby nebo na terasu. Stačí vložit svíčky či reflektory a lampy Vám vykouzlí jedinečnou atmosféru. Doporučujeme 3W reflektory Catalpa ze zahradního osvětlovacího systému Garden Lights. Venkovní osvětlení Garden Lights na 12V je jednoduché a oproti klasickému 230V vedení také zcela bezpečné. Proto ho využíváme i pro osvětlení zahradní expozice galerie SOCHÁRIUM a zařadili jsme ho do naší nabídky. V případě zájmu nabízíme konzultaci způsobu osvětlení, návrh počtu a rozmístění svítidel a případně i realizaci instalace ve Vaší zahradě. Na vyžádání Vám rádi vypracujeme cenovou nabídku.

U keramických soch a plastik doporučujeme využít možnosti osobního odběru přímo v naší galerii v Šestajovicích u Prahy. Potřeba kvalitního zabalení těchto křehkých uměleckých děl pro bezpečnou přepravu prostřednictvím externí zásilkové služby totiž výrazně navyšuje cenu za tento způsob dodání. Alternativně můžeme nabídnout expresní individuální přepravu osobním vozem (pouze ve vratném obalu), i ta však může být při větších vzdálenostech od Prahy cenově poměrně náročná. Individuální kalkulaci Vám na vyžádání rádi zpracujeme.

kategorie: sochy
autor: FLAUME ateliér
cena (CZK): 10-20.000
dostupnost: na prodej
materiál: keramika
výška (cm): 50-100

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info