Pítko s ptáčky

Pítko s ptáčky

keramika, výška 70 cm

14000 Kč

Katalogové číslo: 20310257

Dostupnost: na dotaz

Autor: .FLAUME

Vícedílné "Pítko s ptáčky" z režné keramiky z roku 2020. Skládá se z podstavce, mísy na vodu a třech samostatných ptáčků. Keramický objekt je možno variabilně přestavovat. Výška pítka bez ptáčků je 70 cm, průměr mísy 62 cm, velikost každého ptáčka asi 14x10 cm. Pítko pojme asi 10 l vody a je opatřeno odtokovým otvorem, aby nemohlo dojít k přelití a aby opeření uživatelé pítka měli vždy zajištěno suché místo pro přistání. V období mrazů je vhodné umístit pítko pod střechu, aby mísu nepoškodila zmrzlá voda.

Po instalaci v zahradní galerii SOCHÁRIUM se pítko okamžitě stalo hojně využívaným zahradním prvkem. Ptáčci z něj nejen pijí, dělá jim ale radost i jako koupaliště. Na základě pozorování byla kapacita pítka odhadnuta na 5 až 8 cákajících a hrajících si "vrabčáků". Objekt doporučujeme umístit na místo viditelné z interiéru domu, neboť koupající se ptáci jsou opravdu veselou podívanou.

U keramických soch a plastik doporučujeme využít možnosti osobního odběru přímo v naší galerii v Šestajovicích u Prahy. Potřeba kvalitního zabalení těchto křehkých uměleckých děl pro bezpečnou přepravu prostřednictvím externí zásilkové služby totiž výrazně navyšuje cenu za tento způsob dodání. Alternativně můžeme nabídnout expresní individuální přepravu osobním vozem (pouze ve vratném obalu), i ta však může být při větších vzdálenostech od Prahy cenově poměrně náročná. Individuální kalkulaci Vám na vyžádání rádi zpracujeme.

 

kategorie: sochy
autor: FLAUME ateliér
cena (CZK): 10-20.000
dostupnost: na dotaz
materiál: keramika
výška (cm): 50-100

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info