Přírodní koule

Přírodní koule

keramika, výška 40 cm

6000 Kč

Katalogové číslo: 20310117

Dostupnost: na prodej

Autor: .FLAUME

Nabízíme "Přírodní kouli" z glazovaného šamotu o průměru 40 cm, která je k vidění a okamžitému odběru v galerii SOCHÁRIUM. Autoři kouli elegantně zajišťují keramickým kroužkem, který zabraňuje jejímu "odkutálení".

K nabízené kouli je možno si dále doobjednat odlišné velikosti nebo různá provedení.  Ateliér Flaume nabízí také z této řady průměry 30 a 60 cm. U zakázkových koulí doba dodávky cca 2 měsíce.

Designové keramické zahradní koule jsou vhodné pro celoroční umístění venku. Nicméně i v interiéru vynikají jako krásné dekorační prvky.

U keramických soch a plastik doporučujeme využít možnosti osobního odběru přímo v naší galerii v Šestajovicích u Prahy. Potřeba kvalitního zabalení těchto křehkých uměleckých děl pro bezpečnou přepravu prostřednictvím externí zásilkové služby totiž výrazně navyšuje cenu za tento způsob dodání. Alternativně můžeme nabídnout expresní individuální přepravu osobním vozem (pouze ve vratném obalu), i ta však může být při větších vzdálenostech od Prahy cenově poměrně náročná. Individuální kalkulaci Vám na vyžádání rádi zpracujeme.

 

 

kategorie: sochy
autor: FLAUME ateliér
materiál: keramika
výška (cm): 10-50

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info