Pohádková chaloupka

Pohádková chaloupka

CENA NA DOTAZ

barvené dřevo, výška 170 cm

Katalogové číslo: 19310325

Dostupnost: na objednávku

Autor: Švanda Pavel

Nabízíme zakázkovou realizaci Pohádkové chaloupky od Pavla Švandy na přání.

Nápad a realizace prvních dvou chaloupek vznikl na základě poptávky Pohádkové vesničky Podlesíčko a Pekla Čertovina, kde již chaloupky stojí. Jedná se o naprosto unikátní domeček pro nejmenší, ve kterém se budou cítit jako v opravdové pohádce z Mechu a kapradí. I přesto, že se jedná o zahradní domek, tak jeho design ho předurčuje do zařazení mezi umělecká díla, mezi tzv. užité umění.

Chaloupka na obrázcích je vysoká cca 170 cm a má průměr 110 cm. Má podlahu i strop, je opláštěná prkny do klínů, střechou prochází komínek. Ve standardní verzi dvě okénka. Velikost, barevnost, počet oken atd. autor realizuje na základě přání.

V případě zájmu o cenovou nabídku Pohádkové chaloupky nás kontaktujte. Cena se stanovuje dle velikosti chaloupky, náročnosti zadaných vylepšení a dle vzdálenosti do místa instalace. U chaloupek přepravitelných na přívěsu za osobním automobilem se cena pohybuje většinou mezi 40 - 60 tis. Kč. Dodání chaloupky dle časových možností autora (nejčastěji 2-3 měsíce). Kompletní nabídku Vám na vyžádání rádi zpracujeme.

kategorie: ostatní
autor: Švanda
cena (CZK): na dotaz
dostupnost: na objednávku

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info